VÁŠ MORAVSKÝ INZERTNÍ A INFORMAČNÍ SERVER

středa 29. 01. 2020

č. inz.: 1344072 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

Přijmu paní na umývání nádobí

Přijmu paní na umývání nádobí 10:30 - 13:30, po-pá.

tel.:777217558SMS služby:

č. inz.: 1343990 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

RUČNÍ MYTÍ AUT přijme zaměstnance

Vzhledem k přibývající práci, hledáme do našeho kolektivu, na pozici RUČNÍ MYTÍ AUT, schopného pracovitého jedince. Hledáme někoho se smyslem pro detail, kdo rád pracuje s auty, je pečlivý, pořádný, pracovitý. Zkušenosti v oboru vítány. Nabízíme dobré finanční ohodnocení, práci v příjemném čistém prostředí a dobrém kolektivu. Pracovní doba cca 10h a víkendy volno. Kdo by měl zájem ať se ozve na náš e-mail nebo tel: Ruční mytí aut Hybešova 21, TopMyti.cz

tel.:777718525SMS služby:

č. inz.: 1342620 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

Servírka

tel.:732401666 | e-mail:info@gingilla.czSMS služby:

č. inz.: 1343287 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

Stavební dělník

Stavební firma v oboru SILNIČNÍ STAVBY přijme pracovníka na HPP i BRIGÁDNĚ, žádáme spolehlivost, samostatnost, zručnost atd.. Brno a okolí. Nástup dle dohody. Kontakt: 777 848 881

tel.:777848881 | e-mail:simekdali@seznam.czSMS služby:

č. inz.: 1339220 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

Zedníky, tesaře, železáře

Zedníky, tesaře, železáře svářeče, strojaře s praxí Spolehlivé ,,Startovné 90-120 Kč/h

tel.:777224224SMS služby:

č. inz.: 1343573 | vloženo: 27.01.2020

Nabídka:

Zkušenou prodavačku

Společnost EURO tabák přijme na HPP do trafiky v Brně v podchodu u Tesca zkušené zaměstnance. Plat minimálně 130,- až 150,- Kč/h dle tržeb, což je za 167h/měsíčně 25.000 Kč. Zkušenosti s prodejem velkou výhodou.

tel.:776711358 | e-mail:adametz@toptabak.czSMS služby:

č. inz.: 1343724 | vloženo: 20.01.2020

Nabídka:

Brigáda v kavárně

Brigáda v kavárně. Hledáme servírku do pohodové kavárny, možnost volby směn, nástup ihned. Aleš Filippi.

tel.:732637639SMS služby:

č. inz.: 1343325 | vloženo: 20.01.2020

Nabídka:

Brno Tuřany obsluha automat. myčky v laboratoři

Pracovní náplň: Obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři. Skládání setů vzorkovnic do sušičky. Příprava vzorkovnic na expedici. Jedná se o dvousměnný provoz. Odborně nenáročná práce. Zájemcům předem práci ukážeme, přijďte se nezávazně podívat. Práce není stresující, domů budete odcházet s čistou hlavou. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - mimořádné odměny, penzijní a životní pojištění, příspěvek na stravování, možnost čerpání výhod sociálního fondu.

tel.:+420602116742, 602263985 | e-mail:lipovsky@cmsch.cz | web: http://www.cmsch.czSMS služby:

č. inz.: 1343723 | vloženo: 20.01.2020

Nabídka:

Přijmeme řidiče sk B,C

Přijmeme řidiče sk B,C (možno i důchodce). Pravidelná nenáročná práce cca 4 hod. denně. Čistý rejstřík podmínkou. Více na tel. čísle

tel.:774445450SMS služby:

č. inz.: 1343203 | vloženo: 20.01.2020